Лідер України – JPA Ukraine

Лідер України

До дня Конституції України на Урочистих Западе у Маріїнсьмоу палаці «Асамблея діловіх Кіл» відзначіла найкращі підприємства України. Компанія «МАКАУДІТСЕРВІС» получила звання «Найкраще підприємство України у Галузі облік і аудит». Особисту нагородили за Досягнення лідерськіх позіцій в управлінні підпріємством та вагомий особистий внесок у Суспільно-економічний розвиток України получил Генеральний директор «МАКАУДІТСЕРВІС» Замай Олег Олегович у виде ордену «Лідер України».

Асамблея діловіх Кіл (АДК) – міжнародна громадська організація провідніх промісловців, бізнесменів, діячів освіти, науки и культури, Журналістів. Засновано I конгрес діловіх, наукових и творчих Кіл України в грудні 1998 року. Підтрімана Президентом и Уряди Україні. У 2003 му, после Підписання в Лондоні Хартії про співпрацю з Європейською Бізнес Асамблеєю (Великобританія), Асамблея діловіх Кіл получила статус «міжнародної».

У Сейчас годину АДК є дочірньою структурою Європейської Бізнес Асамблеї и Здійснює свою діяльність під ее патронатом в 65 странах світу.

Своєю місією АДК считает консолідацію зусіль лідерів в ПРОФЕСІЙНИХ Сфера діяльності для розвитку МІЖНАРОДНОГО співробітніцтва.

Змінити мову